Учасники та переможці сезону "2016-осінь" (фотогалерея)

prettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphoto

 

 

Переможці Міжнародного конкурсу живопису "Осінь-2016"
Вікова категорія: Молодша

Номінація: «Дивне місто»


1 місце
Бабич Марія Дмитрівна
Назва роботи: «Старовинне місто»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma»

2 місце
Пупенко Софія Іванівна
Назва роботи: Під покровом Покрови
Керівник: Наталушко Володимир Анатолійович
Чернігівська дитяча художня школа

3 місце
Осипенко Анна Павлівна
Назва роботи: «Таємниче місто в ночі»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma»

Номінація: Брати наші менші - тварини

1 місце
Філоненко Єлизавета Сергіївна
Назва роботи: «Наша киця така ласунка!»
Керівник: Корж Олена Анатолівна
Дитяча школа мистецтв №4 м.Києва

2 місце
Твердохліб Альбіна Володимирівна
Назва роботи: «Сова»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma»

3 місце
Гарбуз Поліна Івановна
Назва роботи: "Півник - мандрівник

Керівник: Корж Олена Анатолівна
Дитяча школа мистецтв №4 м.Києва

Номінація: Вільна тема

1 місце
Пупенко Софія Іванівна
Назва роботи: Мій друже
Керівник: Наталушко Володимир Анатолійович
Чернігівська дитяча художня школа

2 місце
Осипенко Анна Павлівна
Назва роботи: «Сатурн»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma»

3 місце
Лойленко Валерія Володимирівна
Назва роботи: «Айстри»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma»

Номінація: Краса рідного краю

1 місце
Олійник Яна Артурівна
Назва роботи: «Краса українських Карпат»
Керівник: Томашук Альона Олександрівна (викладач Мікац Юлія Юріївна)
Art-studio «Harhor», м. Хмельницький

2 місце
Ткачук Савелій Володимирович
Назва роботи: «Квіти»
Керівник: Маковська Ірина Анатоліївна
Запорізька дитяча художня школа

3 місце
Заіка Єлизавета Іванівна
Назва роботи: «Чарівний котик»

Керівник: Маковська Ірина Анатоліївна
Запорізька дитяча художня школа

Вікова категорія: Середня
Номінація: Брати наші менші - тварини

1 місце
Рогачова Ксенія Русланівна
Назва роботи: «Мої коти»
Керівник: Маковська Ірина Анатоліївна
Запорізька дитяча художня школа

2 місце
Дерев’янко Данило Володимирович
Назва роботи: "Мій кіт"
Керівник: Наталушко Володимир Анатолійович
Чернігівська дитяча художня школа

2місце
Шаріф Марія Толалівна
Назва роботи: «Пташка-манюня»
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія Колібрі, м. Чернігів

3 місце
Векла Віктор Вячеславович
Назва роботи: «Весняні птахи»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma»

Номінація: Вільна тема

1 місце
Павлюченко Мирослава Олексіївна
Назва роботи: «Свою долю вишивала»
Керівник: Петренко Юлія Миколаївна
Ніжинський Будинок дітей та юнацтва, зразковий художній колектив «Фітодизайн»

1 місце
Данько Христина Денисівна
Назва роботи: «Порося у космосі»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «Prizma»

2 місце
Якубович Марія Геннадіївна
Назва роботи: «Соняшники з натури»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma»

3 місце
Черноус Анастасія Василівна
Назва роботи: «Іриси»
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія Колібрі, м. Чернігів

Номінація: Краса рідного краю

1 місце
Шевкопляс Софія Ігорівна
Назва роботи: «Чернігівська осінь»
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія Колібрі, м. Чернігів

2 місце
Шевченко Катерина Сергеевна
Назва роботи: «Тиха розмова»

3 місце
Павліченко Анастасія Володимирівна
Назва роботи: «Летять лелеки до рідного краю»
Керівник: Корж Олена Анатолівна
Дитяча школа мистецтв №4 м.Києва

Номінація: Моя сім’я

1 місце
Безкіщенко Катерина Валеріївна
Назва роботи: «Сімейна майстерня»
Керівник: Маковська Ірина Анатоліївна
Запорізька дитяча художня школа

2 місце
Ткач Артур Олександрович
Назва роботи: Я народився
Керівник: Рибіна-Ткач Марія Юріївна
Чернігівська дитяча художня школа

Номінація: Гортаючи сторінки історії

1 місце
Павлова Юлія
Назва роботи: « Історія мого роду»
Керівник: Ярцова Любов Олександрівна
Сумська дитяча школа ім. М.Г.Лисенка

Вікова категорія: Старша

Номінація: Вільна тема

1 місце
Шарун Олексій Сергійович
Назва роботи: Ілюстрація до української народної казки «Ох»
Керівник: Шилімовець Олена Миколаївна
Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» ім.Кириченко

2 місце
Трохименко Василь Сергійович
Назва роботи: «Погляд у майбутнє»
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія Колібрі, м. Чернігів

3 місце
Овсієнко Софія Юріївна
Назва роботи: «Осінь»
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія Колібрі, м. Чернігів

3 місце
Даглі Діана Сергіівна
Назва роботи: «Таємничість»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma»

Переможці Міжнародного конкурсу графіки 

Вікова категорія: Молодша

Номінація: Вільна тема

1 місце
Недбайло Марк Олегович
Назва роботи: "Буратіно"
Керівник: Рубанський Віктор Миколайович

2 місце
Бовда Софія Миколаївна
Назва роботи: «Чернігів»
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія Колібрі, м. Чернігів

3 місце
Батбаатар Тегшжаргал
Назва роботи: "Борьба за мир"
Керівник: Б. Менхецецег
Студія Тегс ханамж

Вікова категорія: Середня

Номінація: Вільна тема

1 місце
Матвієнко Олександра
Назва роботи: «Морські фантазії»
Керівник: Куликова Ольга Николаевна
Комунарський районний центр молоді та школярів, м. Запоріжжя

2 місце
Юрківська Вероніка Олегівна
Назва роботи: «Сон літньої ночі»
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

Переможці Міжнародного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва
Вікова категорія: Молодша

Номінація: Мозаїка та аплікація

1 місце
Жовтобрюх Дар’я Олексіївна
Назва роботи: «Метелики»
Керівник: Петренко Лариса Борисівна
Ніжинський Будинок дітей та юнацтва, зразковий художній колектив «Фітодизайн»

2 місце
Дирда Владислав Iгорович
Назва роботи: «Садок вишневий коло хати…»
Керівник: Петренко Лариса Борисівна
Ніжинський Будинок дітей та юнацтва, зразковий художній колектив «Фітодизайн»

Вікова категорія: Середня
Номінація: Мозаїка та аплікація

1 місце
Юрківська Вероніка Олегівна
Назва роботи: «На київських бульварах…»
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

3 місце
Маткарім Гулзіра
Назва роботи: "Судно на море"

Переможці Міжнародного конкурсу ляльки
Вікова категорія: Молодша

Номінація: Етно Лялька

1 місце
Жовтобрюх Дар’я Олексіївна
Назва роботи: «Панночка»
Керівник: Петренко Лариса Борисівна
Ніжинський Будинок дітей та юнацтва, зразковий художній колектив «Фітодизайн»

Вікова категорія: Середня
Номінація: Ляльки з текстилю

1 місце
Кокша Максим Віталієвич
Назва роботи: «Спогади про подорож до Індії»
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

2 місце
Чепис Юляна
Назва роботи: «Полунична фея»
Керівник: Керівник гуртка «М’яка іграшка» Пустовойт Неля Олексіївна
Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

3 місце
Бабич Юлія
Назва роботи: «Коза дереза»
Керівник: Керівник гуртка «М’яка іграшка» Пустовойт Неля Олексіївна
Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

3 місце
Хохбарс Хонгорзул
Назва роботи: Ляльки-обереги
Керівник: Семенюк Надія Олександрівна
Монголо-Російська школа № 3, м. Улан-Батор

Вікова категорія: Старша

Номінація: Етно лялька

1 місце
Шевчик Дарина Анатоліївна
Назва роботи: «Кияночка»
Керівник: Дурицька Світлана Василівна
Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

2 місце
Сентемон Марина Геннадіївна
Назва роботи: «Буковинка»
Керівник: Дурицька Світлана Василівна
Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Переможці Міжнародного конкурсу текстилю
Вікова категорія: Середня
Номінація: вишивка та плетіння

1 місце
Аюуш Емужин
Назва роботи: «Земляника»
Керівник: Зандакова Людмила Іванівна
Улан-Баторський філіал ФДБНЗ ВО « РЕУ ім.Г.В. Плєханова»

Номінація: батик

1 місце
Бєлік   Ольга Юріївна
Назва роботи: «Поважна персона»
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

2 місце
Дегтярьова Євгенія Григоріївна
Назва роботи: «Материнська турбота»
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

3 місце
Задорожна Катерина Ігорівна
Назва роботи: «Панночка Пава»
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

3 місце
Лісойван Анна Анатоліївна
Назва роботи: «В перебіжнім шумовинні…»
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

Вікова категорія: Старша
Номінація: вишивка та плетіння

2 місце
Шутько Анастасія Олександрівна
Назва роботи: Соняхи
Керівник: Євдокименко Владлена Петрівна
Сумська Спеціалізована школа I-IIIступенів № 29

3 місце
Щербата Анна
Назва роботи: Ікона «Всепомагаюча Діва Марія»
Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського р-ну
м. Львова

Переможці Міжнародного конкурсу фотографії
Вікова категорія: Середня
Номінація: Брати наші менші - тварини

1 місце
Левченко Юлія Олександрівна
Назва роботи: серія «Зоопарк»
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

2 місце
Лісойван Анна Анатоліївна
Назва роботи: «Твої ... очі так бавляться зі мною…» (Святослав Вакарчук)
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

3 місце
Лісойван Анна Анатоліївна
Назва роботи: «Я так млію за тобою, як ніколи ніхто не млів...»(Святослав Вакарчук)
Керівник: Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7

Вікова категорія: Старша
Номінація: Експериментальне фото

1 місце

Лимарчук Олексій Григорович

Назва роботи: Триптих «Маленькі трудівники»
Керівник: Радіонова Надія Іванівна
Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Переможці Міжнародного конкурсу живопису
Вікова категорія: Натхнення

Номінація: Вільна тема

1 місце
Шилімовець Олена Миколаївна
Назва роботи: Медитація
Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» ім.Кириченко

2 місце
Соколова Ганна Миколаївна
Назва роботи: «Замріяна»
Київська дитяча художня школа № 7

2 місце
Мікац Юлія Юріївна
Назва роботи: «Подих Карпат»
Art-studio «Harhor», м. Хмельницький

3 місце
Томашук Альона Олександрівна
Назва роботи: «Барви осені»
Art-studio «Harhor», м. Хмельницький