Переможці сезону "2009 осінь

КОНКУРС ЖИВОПИСУ
I МІСЦЕ КОНКУРСУ ЖИВОПИСУ
Третьяков Микита Анатолійович
Конкурсна робота: "Березневий вечір"
номінація: Природа мого краю
категорія: середня
II МІСЦЕ КОНКУРСУ ЖИВОПИСУ
Мисько Еммануїл Юрійович
Конкурсна робота: Диптих "Мій улюблений Львів"
номінація: Світ казок
категорія: молодша
I МІСЦЕ КОНКУРСУ ЖИВОПИСУ
Гайструк Анатолій Віталійович
Конкурсна робота: Серія - 4 ,"Моє місто"
номінація: Природа мого краю
категорія: середня

КОНКУРС ГРАФІКИ
ІІ МІСЦЕ КОНКУРСУ ГРАФІКИ
Коляда Варвара Миколаївна
Конкурсна робота: Серія - 3:"Дерево життя", "Літній вечір", "Після дощу"
номінація: Природа мого краю
категорія: середня
ІІІ МІСЦЕ КОНКУРСУ ГРАФІКИ
Гардашук Роман Ярославович
Конкурсна робота: Серія "Моя Шевченкіана"
номінація: Літературні ілюстрації
категорія: середня
ІІ МІСЦЕ КОНКУРСУ ГРАФІКИ
Сябро Катерина Юріївна
Конкурсна робота: "Мереживо ночі"
номінація: Брати наші меньші
категорія: молодша
І МІСЦЕ КОНКУРСУ ГРАФІКИ
Гайчук Валентин Васильович
Конкурсна робота: Триптіх "Розмаїття світів"
номінація: Вільна тема
категорія: середня
І МІСЦЕ КОНКУРСУ ГРАФІКИ
Гранат Лілія Володимирівна
Конкурсна робота: Серія - 2 "Очі-дзеркало душі"
номінація: Вільна тема
категорія: старша
І МІСЦЕ КОНКУРСУ ГРАФІКИ
Дмитренко Марина Сергіївна
Конкурсна робота: "Фото сімейного альбому"
номінація: Я в суспільстві
категорія: старша

КОНКУРС ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
II МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Матвійчук Тетяна Андріївна
Конкурсна робота: Ансамбиль"Незвичайний оркестр"
номінація: Ляльки та іграшки
категорія: середня
III МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Нечволода Евгенія Василівна
Конкурсна робота: "Блакитне цуценя"
номінація: Ляльки та іграшки
категорія: середня
І МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Нечаєв Богдан Юрійович
Конкурсна робота: Ансамбль "Обжинки"
номінація: Ляльки та іграшки
категорія: старша
I МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Гайструк Анатолій Віталійович
Конкурсна робота: Серія - 4
номінація: Декоративне панно
категорія: середня
ІІ МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Бадрак Дмитро Сергійович
Конкурсна робота: "Українська коломийка"
номінація:
категорія: старша
ІІІ МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Березовський Олексій Олексійович
Конкурсна робота: Ансамбль "Набір для десерту"
номінація: Декоративна скульптура і різьба
категорія: старша
І МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Волерман Олександр Васильович
Конкурсна робота: Паперові змії з петриківським орнаментом
номінація: Сувеніри
категорія: середня
ІІІ МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Щерба Дзвенислава-Марія Іванавна
Конкурсна робота: "Карпатський край"
номінація: Декоративне панно
категорія: молодша
І МІСЦЕ КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА
Івченко Дар'я Віталіївна
Конкурсна робота: "Букет троянд"
номінація: Сувеніри
категорія: середня

КОНКУРС ФОТОГРАФІЇ
І МІСЦЕ УЧАСНИК КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЇ
Сергей Лідія Геннадіївна
Конкурсна робота: Серія - 5, "Наших предків колишня колиска"
номінація: Архітектура мого краю
категорія: середня
ІІ МІСЦЕ УЧАСНИК КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЇ
Антонов Максим Євгенійович
Конкурсна робота: "Закарпатські мотиви"
номінація: Природа мого краю
категорія: старша
І МІСЦЕ УЧАСНИК КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЇ
Пенегін Андрій Борисович
Конкурсна робота: Серія - 5
номінація:
категорія: старша

КОНКУРС СКУЛЬПТУРИ
І МІСЦЕ КОНКУРСУ СКУЛЬПТУРИ
Савченко Роман Ігорьович
Конкурсна робота: "Схід і захід - дружба на віки"
номінація: Кругла скульптура
категорія: старша
І МІСЦЕ КОНКУРСУ СКУЛЬПТУРИ
Цьомік Вероніка Анатоліївна
Конкурсна робота: "Білий носоріг"
номінація: Кругла скульптура
категорія: молодша