Переможці сезону "2013 весна" (діти)

1 місце:
Євремєва Софія
Назва конкурсної роботи: Чарівний світ морської глибини
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Бісероплетіння
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Терещенко Лариса Володимирівна 
Навчально-виховний комплекс "Домінанта"

2 місце
Бойко Валерія
Назва конкурсної роботи: Грачення "Грінуля"
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Мяка іграшка
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Вороніна Людмила Дмитрівна 0672966443
Будмнок дитячо-юнацької творчості "дивоцвіт" гурток мякої іграшки
3 місце
Мартіненко Крістіна
Назва конкурсної роботи: Персидська киця
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Мяка іграшка
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Вороніна Людмила Дмитрівна 0672966444
Будмнок дитячо-юнацької творчості "дивоцвіт" гурток мякої іграшки
2 місце
Шевченко Поліна
Назва конкурсної роботи: Літак
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Мяка іграшка
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Вороніна Людмила Дмитрівна 0672966447
Будмнок дитячо-юнацької творчості "дивоцвіт" гурток мякої іграшки
1 місце
Галамай Єлизавета
Назва конкурсної роботи: Змія Лізавета
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Мяка іграшка
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Вороніна Людмила Дмитрівна 0672966448
Будмнок дитячо-юнацької творчості "дивоцвіт" гурток мякої іграшки
1 місце
Ананченко Анастасія
Назва конкурсної роботи: Козацький рушник
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Народна вишивка
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Кириченко Лариса Михайлівна, 066-617-14-33
Сумська спеціалізована школа ІІІІ ступенів №29
2 місце
Ананченко Катерина
Назва конкурсної роботи: Подарунковий рушник
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Народна вишивка
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Кириченко Лариса Михайлівна, 066-617-14-34
Сумська спеціалізована школа ІІІІ ступенів №30
1 мiсце
Довженко Даря
Назва конкурсної роботи: Веселий сніговик
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Створення площиних обєктів
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Єрмак-Слєпуха Оксана Олександрівна, тел..: 066-185-25-53
Обласний будинок художньої творчості, місто Миколаїв, Зразковий художній колектив гурток «Умілі ручки»
2 місце
Довженко Дар’я
Назва конкурсної роботи: Казкова рибка
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Створення площиних обєктів
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:
3 місце
Колектив "Казка"
Назва конкурсної роботи: Кульбабки
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Створення площиних обєктів
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:

1 місце
Городецкая Марія
Назва конкурсної роботи: Янголятко
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Сувеніри та подарунки
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Игнатьева Лариса Анатольевна, тел 067-867-06-40
Обласной Дом художественного творчества, г. Николаев, кружок декоративно-прикладного

1 місце
Довженко Олександра
Назва конкурсної роботи: Ой, хороша Оксана!
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Лялька та їграшка
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:

1 мiсце
Кіріс Наталія
Назва конкурсної роботи: Кучерявий баранець
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Мяка іграшка
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Вороніна Людмила Дмитрівна 0672966441
Будмнок дитячо-юнацької творчості "дивоцвіт" гурток мякої іграшки
2 місце
Савченко Софія
Назва конкурсної роботи: Совенята
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Мяка іграшка
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Вороніна Людмила Дмитрівна 0672966445
Будмнок дитячо-юнацької творчості "дивоцвіт" гурток мякої іграшки
3 місце
Корсун Юлія
Назва конкурсної роботи: Коброчка
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Мяка іграшка
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Вороніна Людмила Дмитрівна 0672966446
Будмнок дитячо-юнацької творчості "дивоцвіт" гурток мякої іграшки
1 мiсце
Габаровська Олександра
Назва конкурсної роботи: Їде цирк
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Мяка іграшка
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Вороніна Людмила Дмитрівна 0672966449
Будмнок дитячо-юнацької творчості "дивоцвіт" гурток мякої іграшки
3 місце
Лаврентій Вероніка,Стецюра Дмитро
Назва конкурсної роботи: Оберіг «Здоровя Вам від голови до пят і мир у ваші душі»
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Природні матеріали
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Заєць Галина Антонівна, (0432) 694791, 0938795183
Щітецька середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Комунальний заклад «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради
1 місце
Головня Юлія
Назва конкурсної роботи: Панно
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Природні матеріали
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Остапенко Світлана Миколаївна, (096)2403695
Сосонська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Комунальний заклад «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради
2 місце
Худа Ольга
Назва конкурсної роботи: Ніжність
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Природні матеріали
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Бондар Ірина Василівна, 0680236851
Михайлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
1 мiсце
Довженко Олександра
Назва конкурсної роботи: Кольори Літа
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Створення площиних обєктів
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Єрмак-Слєпуха Оксана Олександрівна, тел..: 066-185-25-53
Обласний будинок художньої творчості, місто Миколаїв, Зразковий художній колектив гурток «Умілі ручки»
2 місце
Корнієнко Анастасія
Назва конкурсної роботи: Їхав козак за Дунай
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Створення площиних обєктів
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Єрмак-Слєпуха Оксана Олександрівна, тел..: 066-185-25-53
Обласний будинок художньої творчості, місто Миколаїв, Зразковий художній колектив гурток «Умілі ручки»
2 місце
Зоріч Анастасія
Назва конкурсної роботи: Неземна любов
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація: Створення обьемних обєктів
Вікова гурппи: старша
Художній керівник: Єрмак-Слєпуха Оксана Олександрівна, тел..: 066-185-25-53
1 мiсце
Дзюбич Анастасія
Назва конкурсної роботи: Берегиня
Декоративно-прикладний конкурс
Номінація:
Вікова гурппи: старша
Художній керівник:


3 місце
Міненко Ірина
Назва конкурсної роботи: Зоряна піктораль
Конкурс графікі
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Фоміна Світлана Валентинівна,  066-445-78-37
Народний художній коллектив студії образотворчого мистецтва «Юний художник» Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського р-ну м.Києва
учасник
Міненко Ірина
Назва конкурсної роботи: Трипільська осінь
Конкурс графікі
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
2 місце
Міненко Ірина
Назва конкурсної роботи: Карпатські краєвиди
Конкурс графікі
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
1 місце
Левицька Вікторія
Назва конкурсної роботи: Русалка
Конкурс графікі
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:

1 місце
Тимур Тоічкін
Назва конкурсної роботи: Натюрморт
Конкурс графікі
Номінація: Натюрморт
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:

1 місце
Батрак Карина
Назва конкурсної роботи: Стикнулися наші тіні, а ми не повторили їх ...
Конкурс графікі
Номінація: Літературні ілюстрації
Вікова гурппи: старша
Художній керівник: Сулима Наталья Сергеевна  (050)9280940
Киевская детская школа искусств №5

3 місце
Адобовская Диана
Назва конкурсної роботи: Поляна квіткових метеликів
Конкурс живопису
Номінація: Брати наші меньші
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Малышева Снежана Игоревна
Детский клуб «Гном»,  Дарницкого района г.Киева
3 місце
Адобовская Диана
Назва конкурсної роботи: Страусине серце
Конкурс живопису
Номінація: Брати наші меньші
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:
1 місце
Снігур Олександр
Назва конкурсної роботи: Осінній ранок
Конкурс живопису
Номінація: Брати наші меньші
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:
2 місце
Снігур Олександр
Назва конкурсної роботи: Брат мій…..меньший?
Конкурс живопису
Номінація: Брати наші меньші
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:
1 місце
Мороз Владислава
Назва конкурсної роботи: Ваза з квітами
Конкурс живопису
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:
3 місце
Мороз Владислава
Назва конкурсної роботи: Україночка
Конкурс живопису
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:
2 місце
Полончук Ярослава
Назва конкурсної роботи: Козак
Конкурс живопису
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:
1  місце
Снігур Юлія
Назва конкурсної роботи: Під вітрилами
Конкурс живопису
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:
1  місце
Левченко Артем
Назва конкурсної роботи: Осінній пейзаж
Конкурс живопису
Номінація: Природа мого краю
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:  Кузьменко Анеля Иосифовна  (095)-909-58-29
3 місце
Мітіна Альона
Назва конкурсної роботи: Осіня ніжність
Конкурс живопису
Номінація: Природа мого краю
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник: Малышева Снежана Игоревна
Клуб по месту жительства «Гном»…г. Киев
2 місце
Снігур Юлія
Назва конкурсної роботи: Вечерні Карпати
Конкурс живопису
Номінація: Природа мого краю
Вікова гурппи: молодша
Художній керівник:

місце
Фейлтельсон Марія
Назва конкурсної роботи: Зимній нічний пейзаж
Конкурс живопису
Номінація: Архітектура мого краю
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:

2 місце
Левицька Вікторія
Назва конкурсної роботи: Сумний кінь
Конкурс живопису
Номінація: Брати наші меньші
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Фомина Светлана Валентиновна 0664457837
3 місце
Левицька Вікторія
Назва конкурсної роботи: Повний місяць
Конкурс живопису
Номінація: Брати наші меньші
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
місце
Левицька Вікторія
Назва конкурсної роботи: Заєць вночі
Конкурс живопису
Номінація: Брати наші меньші
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
2 місце
Левицька Вікторія
Назва конкурсної роботи: Лось
Конкурс живопису
Номінація: Брати наші меньші
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
3 місце
Богданова Ольга
Назва конкурсної роботи: «Лялька- мандрівниця»
Конкурс живопису
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
1  місце
Богданова Ольга
Назва конкурсної роботи: «Бусинка»
Конкурс живопису
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
2 місце
Богданова Ольга
Назва конкурсної роботи: «Братики – кролики»
Конкурс живопису
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
3 місце
Левицька Вікторія
Назва конкурсної роботи: Дощовий Лондон
Конкурс живопису
Номінація: Вільна тема
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:

місце
Тимур Тоічкін
Назва конкурсної роботи: Натюрморт з гарбузом
Конкурс живопису
Номінація: Натюрморт
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:

1  місце
Богданова Ольга
Назва конкурсної роботи: Літо
Конкурс живопису
Номінація: Природа мого краю
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Ящук Елена Васильевна
2 місце
Міненко Ірина
Назва конкурсної роботи: Барви рідного краю
Конкурс живопису
Номінація: Природа мого краю
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
3 місце
Кущик Анна
Назва конкурсної роботи: Народження Ісуса Христа
Конкурс живопису
Номінація: Релігійна тематика
Вікова гурппи: середня
Художній керівник: Войленко Наталья Валентиновна,0964401932
Подростковий клуб Фонтон
2 місце
Кущик Анна
Назва конкурсної роботи: Ісус Христос
Конкурс живопису
Номінація: Релігійна тематика
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:
1  місце
Кущик Анна
Назва конкурсної роботи: Свято Покрови
Конкурс живопису
Номінація: Релігійна тематика
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:

місце
Фейлтельсон Марія
Назва конкурсної роботи: Мавка
Конкурс живопису
Номінація: Світ казок та фантазій
Вікова гурппи: середня
Художній керівник:

1  місце
Севастьянова Александра
Назва конкурсної роботи: Віра,Надія,Любов
Конкурс скульптури
Номінація: Кругла скульптура
Вікова гурппи: старша
Художній керівник:
2 місце
Севастьянова Александра
Назва конкурсної роботи: Я.Єва
Конкурс скульптури
Номінація: Кругла скульптура
Вікова гурппи: старша
Художній керівник: