Переможці сезону "2017 весна"

Міжнародний конкурс живопису


Вікова категорія: Молодша


Номінація: Абстрактна композиція
1 МIСЦЕ
Кірсанова Поліна Олегівна
Назва конкурсної роботи: "Родина птахів і автобус"
Керівник:
Петренко Юлія Миколаївна
Школа мистецтв при КВНЗ «Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької»
2 МIСЦЕ
Волонцевич Ніколь Дмитрівна
Назва конкурсної роботи:
"Неоновий Лев"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Бабич Марія Дмитрівна
Назва конкурсної роботи: "Колібрі"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари

Номінація: Брати наші менші – тварини
1 МIСЦЕ
Сіманович Маша
Назва конкурсної роботи: "Кіт"
Керівник:
Золотухіна Тетяна Едуардівна
Центр по роботі з дітьми та молоддю Дніпровського району м.Київ, клуб Радуга. Студія дизайну
2 МIСЦЕ
Виговський Михайло Сергійович
Назва конкурсної роботи: "Птахи на дереві"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Осипенко Анна Павлівна
Назва конкурсної роботи: "Кіт в квітах"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна, Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Виговський Михайло Сергійович
Назва конкурсної роботи: "Різнокольоровий Жираф"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Трущенко Марина
Назва конкурсної роботи: "Рожевий фламінго"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
 
Номінація: Вигадані Світи та їх мешканці
1 МIСЦЕ
Соловей Данило Максимович
Назва конкурсної роботи: "HALO"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису
2 МIСЦЕ
Харуєва Дар'я Павлівна
Назва конкурсної роботи: "Таємниче місто в горах"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна, Федурко Катерина Сергіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Гончарова Софія Леонідівна
Назва конкурсної роботи: "Вітряки – метелики"
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Вільна тема
1 МIСЦЕ
Соловей Данило Максимович
Назва конкурсної роботи: "На зустріч вітру"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
1 МIСЦЕ
Наріжна Катерина Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "Таємна допомога"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
2 МIСЦЕ
Волонцевич Ніколь Дмитрівна
Назва конкурсної роботи: "Метелики"
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Наріжна Катерина Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "На Новий рік дива трапляються"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
3 МIСЦЕ
Фокіна Лада Володимирівна
Назва конкурсної роботи:
"Ми в гості весело йдемо…"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
 
Номінація: Ілюстрації до міфів, казок і розповідей
1 МIСЦЕ
Гигиняк Кіра Вячеславівна
Назва конкурсної роботи: "Угвей із Панда Кунг-фу"
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
2 МIСЦЕ
Ващенко Анна Леонідівна
Назва конкурсної роботи: "У світі казки"
Керівник:
Ялинчук Оксана Вікторівна
Київська дитяча школа мистецтв №3
3 МIСЦЕ
Євтушенко Вікторія Вячеславівна
Назва конкурсної роботи: "Русалонька"
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Копія роботи відомого художника
1 МIСЦЕ
Мозговий Матвій Олексійович
Назва конкурсної роботи:
"Микола Реріх. Канченджанга"
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Краса Рідного краю
1 МIСЦЕ
Кужель Поліна Максимівна
Назва конкурсної роботи: "Українська Хата"
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
2 МIСЦЕ
Лeвчeнко Ярослав Дмитрович
Назва конкурсної роботи: "Березова Роща"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
3 МIСЦЕ
Чайка Анастасія Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "Вечірнє сонце"
Керівник:
Ібрагімова Лілія Салім'янівна
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів
 
Номінація: Моя сім'я
1 МIСЦЕ
Іванова Єлизавета Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Мама"
2 МIСЦЕ
Іванова Діана Олександрівна
Назва конкурсної роботи: Автопртрет
3 МIСЦЕ
Волонцевич Ніколь Дмитрівна
Назва конкурсної роботи: "Автопортрет"
Керівник:
Федурко Катерина Сергіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Моя фантазія
1 МIСЦЕ
Кобилінська Емілія Вячеславівна
Назва конкурсної роботи: "Метелик"
Керівник:
Марися Голусяк
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
2 МIСЦЕ
Фокіна Лада Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Святкуймо разом…"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
3 МIСЦЕ
Лойленко Валерія Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Я і без віз. На зустріч…"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Соловей Данило Максимович
Назва конкурсної роботи: "Собака пілот"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
 
Номінація: Натюрморт
1 МIСЦЕ
Ткаченко Ірина
Назва конкурсної роботи: "Тюльпани"
Керівник:
Золотухіна Тетяна Едуардівна
Центр по роботі з дітьми та молоддю Дніпровського району м.Київ, клуб Радуга. Студія дизайну
2 МIСЦЕ
Іванова Єлизавета Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Блюдо з кавунчиками на травичці "
2 МIСЦЕ
Мозговий Матвій Олексійович
Назва конкурсної роботи: "Тюльпани у вазі - подарунок Мамі"
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Волонцевич Ніколь Дмитрівна
Назва конкурсної роботи: "Піони"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна, Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Єсаян Арміне Серопівна
Назва конкурсної роботи: "Тюльпани"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна, Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна, Федурко Катерина Сергіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Підводний світ і його мешканці
1 МIСЦЕ
Єфременко Таісія Денисівна
Назва конкурсної роботи: "Дельфіни
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
Вікова категорія: Середня

Номінація: Брати наші менші - тварини
1 МIСЦЕ
Нестеренко Катя
Назва конкурсної роботи: "Улюблена кішка"
Керівник:
Золотухіна Тетяна Едуардівна
Центр по роботі з дітьми та молоддю Дніпровського району м.Київ, клуб Радуга. Студія дизайну
2 МIСЦЕ
Макуха Євгенія Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Моя улюблена кішка"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Носик Віктор
Назва конкурсної роботи: "Місячна ніч"
3 МIСЦЕ
Літус Світлана Ярославівна
Назва конкурсної роботи: "В очікуванні дива"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
 
Номінація: Вигадані Світи та їх мешканці
1 МIСЦЕ
Якименко Поліна Миколаївна
Назва конкурсної роботи: "Інший вимір"
Керівник:
Тертичний Анатолій Вікторович
місто Київ
2 МIСЦЕ
Поліщук Ірина Віталіївна
Назва конкурсної роботи: "Різнокольоровий Слон"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Данько Христина Денисівна
Назва конкурсної роботи: "Фантастичні сни"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Вільна тема
1 МIСЦЕ
Хорунжа Софія
Назва конкурсної роботи: "Гот"
місто Київ
2 МIСЦЕ
Абдулах Марія Андріївна
Назва конкурсної роботи: "Казкова феєрія Великодніх свят"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
3 МIСЦЕ
Твердохліб Альбіна Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Місто – небесний корабель"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Ілюстрації до міфів, казок і розповідей
1 МIСЦЕ
Синиця Іван Миколайович
Назва конкурсної роботи: "Дракони над кораблем"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна, Федурко Катерина Сергіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
2 МIСЦЕ
Обухов Юрій Юрійович
Назва конкурсної роботи: "Червоні вітрила"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
3 МIСЦЕ
Синиця Іван Миколайович
Назва конкурсної роботи: "Інопланетний ландшафт"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Краса рідного краю
1 МIСЦЕ
Журавльова Анастасія Дмитрівна
Назва конкурсної роботи: "Чарівна дорога до дому"
Керівник:
Торкаєнко Анна Валерьевна
2 МIСЦЕ
Лукошенко Софія
Назва конкурсної роботи: "Лелека"
Керівник:
Золотухіна Тетяна Едуардівна
Центр по роботі з дітьми та молоддю Дніпровського району м.Київ, клуб Радуга. Студія дизайну
3 МIСЦЕ
Дзех Вікторія Вячеславівна
Назва конкурсної роботи: «Сільський пейзаж»
Керівник:
Яншаєв Юрій Михайлович
Школа мистецтв ім. Марії Приймаченко, смт. Іванків,
3 МIСЦЕ
Кириченко Анастасія Євгенівна
Назва конкурсної роботи: "Дівчина в кульбабах"
Керівник:
Федурко Катерина Сергіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Натюрморт
1 МIСЦЕ
Юрківська Вероніка Олегівна
Назва конкурсної роботи: "Весняна ніжність"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
2 МIСЦЕ
Журавльова Анастасія Дмитрівна
Назва конкурсної роботи: "Просвітлення"
Керівник:
Торкаєнко Анна Валерьевна
3 МIСЦЕ
Янковська Анна Андріївна
Назва конкурсної роботи: "Квіти"
Керівник:
Півень Ольга Вікторівна
Дитяча школа мистецтв №4 ім. Бориса Гмирі, м. Дніпро
 

Вікова категорія Старша


Номінація: Вільна тема
1 МIСЦЕ
Кузьменчук Анна Андріївна
Назва конкурсної роботи: "Ранкова кава"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
1 МIСЦЕ
Ковтун Ксенія Ігорівна
Назва конкурсної роботи: "Золотава осінь"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
2 МIСЦЕ
Дробаха Дар'я Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Італійський пейзаж"
Керівник:
Корж Олена Анатоліївна
Київська дитяча школа мистецтв №4
3 МIСЦЕ
Зборовський Констянтин
Назва конкурсної роботи: "Тиха затока"
Керівник:
Корж Олена Анатоліївна
Дитяча художня школа 4 м.Киiв
3 МIСЦЕ
Смірнова Ольга Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "З заплющеними очима"
Керівник:
Федурко Катерина Сергіївна, Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Журавльова Анна Артемівна
Назва конкурсної роботи: "Нічний Терсан"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
 
Номінація: Краса Рідного краю
1 МIСЦЕ
Турчина Анна Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "Барвисті схили Батьківщини"
Керівник:
Переяслова Ольга Михайлівна
Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка
2 МIСЦЕ
Дешева Дарина Юріївна
Назва конкурсної роботи: "Неоновий пейзаж"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Даглі Діана Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "Море"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Моя фантазія
1 МIСЦЕ
Грицик Володимир Андрійович
Назва конкурсної роботи: "Циркуляция мысли"
Вікова категорія: Моя фантазія
Керівник:
Переяслова Ольга Михайлівна
Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка
2 МIСЦЕ
Дешева Дарина Юріївна
Назва конкурсної роботи: "Підводний світ". Триптих
Керівник:
Гушель-Пархоменко Ірина Віталіївна, Федурко Катерина Сергіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
3 МIСЦЕ
Шевченко Софія Максимівна
Назва конкурсної роботи: "Теорія сприйняттяЦ"
Керівник:
Федурко Катерина Сергіївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари
 
Номінація: Натюрморт
1 МIСЦЕ
Кузьменчук Анна Андріївна
Назва конкурсної роботи: "Ой, рясна красна калина"
Керівник:
Обухова Елеонора
Art студія Елеонори Обухової «Світ живопису»
2 МIСЦЕ
Хачатурянц Ріта
Назва конкурсної роботи: "Натюрморт"
Керівник:
Золотухіна Тетяна Едуардівна
Центр по роботі з дітьми та молоддю Дніпровського району м.Київ, клуб Радуга. Студія дизайну
3 МIСЦЕ
Зборовський Констянтин
Назва конкурсної роботи: "Чайні рози
Керівник:
Корж Олена Анатоліївна
Дитяча художня школа 4 м.Киiв
3 МIСЦЕ
Даглі Діана Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "Роза в келиху та метелики"
Керівник:
Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія PRIZMA, Київ, Бровари

 

Міжнародний конкурс графіки

 

Вікова категорія: Молодша


Номінація: Брати наші менші - тварини
1 МІСЦЕ
Іванова Діана Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Їжачок"
2 МІСЦЕ
Захарова Алісія Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "На зустріч світанку"
Керівник:
Ялинчук Оксана Вікторівна
Київська дитяча школа мистецтв №3
 
Номінація: Моя фантазія
1 МІСЦЕ
Бовда Софія Миколаївна
Назва конкурсної роботи: "Дивний сон"
Керівник:
Кирияк Артем В′ячеславович
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів
2 МІСЦЕ
Фокіна Лада Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Справжній господар"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
3 МІСЦЕ
Наріжна Катерина Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "Романтичний поет"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
 
Номінація: Натюрморт
1 МІСЦЕ
Трачук Ангеліна
Назва конкурсної роботи: "Бавовна"
Керівник:
Євгенія Харгрі
Художня школа академічного рисунку і живопису «IrpenArtSchool» (ХШАРЖ IAS)
2 МІСЦЕ
Кравченко Єлизавета
Назва конкурсної роботи: "Натюрморт з хлібом і кружкою"
Керівник:
Євгенія Харгрі
Художня школа академічного рисунку і живопису «Irpen Art School» (ХШАРЖ IAS)
 
Номінація: Вільна тема
1 МІСЦЕ
Майорова Анастасія Костянтинівна
Назва конкурсної роботи: "Подорож на повітряній кулі"
Керівник:
Петренко Юлія Миколаївна
Школа мистецтв при КВНЗ «Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької»
2 МІСЦЕ
Хорунжа Софія
Назва конкурсної роботи: "Плачуча дівчина"
Керівник: Середня
місто Київ
3 МІСЦЕ
Шевченко Катерина Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "На зустріч друзям"
Керівник:
Мельничук Ірина Євгенівна
Київська дитяча школа мистецтв №4
 
Номінація: копія роботи відомого художника
1 МІСЦЕ
Мірошник Марія Олексіївна
Назва конкурсної роботи: "Невський проспект"
Керівник:
Кузьменко Олексій Дмитрович
Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка
 
Номінація: Вільна тема
1 МІСЦЕ
Данько Ганна Ярославівна
Назва конкурсної роботи: "Думки"
Керівник:
Переяслова Ольга Михайлівна
Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка
2 МІСЦЕ
Рітченко Інна Володимирівна
Назва конкурсної роботи: «Пішов з домівки на війну» Ілюстрація до вірша Миколи Карпець
Керівник:
Ізаак Лариса Іванівна
Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва. Студія образотворчого мистецтва та дизайну
3 МІСЦЕ
Луппа Руслана Андріївна
Назва конкурсної роботи: "Гармонія кота "
Керівник:
Ізаак Лариса Іванівна
Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва. Студія образотворчого мистецтва та дизайну
 
Номінація: Натюрморт
1 МІСЦЕ
Овчіннікова Валерія
Назва конкурсної роботи: "Музика"
Керівник:
Євгенія Харгрі
Художня школа академічного рисунку і живопису «IrpenArtSchool» (ХШАРЖ IAS)
2 МІСЦЕ
Трум Дар’я
Назва конкурсної роботи: "Натюрморт"
Керівник:
Євгенія Харгрі
Художня школа академічного рисунку і живопису «IrpenArtSchool» (ХШАРЖ IAS)
 

Міжнародний конкурс декоративно-прикладного мистецтва


Вікова категорія: Молодша


Номінація: Декоративний об'ємний об'єкт
1 МІСЦЕ
Захарова Алісія Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "Садок вишневий коло хати"
Керівник:
Ялинчук Оксана Вікторівна
Київська дитяча школа мистецтв №3
 
Номінація: Декоративний
об'єкт
1 МІСЦЕ
Гарбуз Полiна Iванiвна
Назва конкурсної роботи: "веселий зайчик"
Керівник:
Корж Олена Анатоліївна
Дитяча художня школа №4 місто Киiв
 

Вікова категорія: Середня


Номінація: Декоративний об'єкт
1 МІСЦЕ
Добровольський Данило Олександрович
Назва конкурсної роботи: "Натхнення малого Тараса"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
1 МІСЦЕ
Філоненко Єлизавета Сергіївна
Назва конкурсної роботи: "Весела гузка Карамелька"
Керівник:
Корж Олена Анатоліївна
Київська дитяча школа мистецтв №4
2 МІСЦЕ
Бєлік Ольга Юріївна
Назва конкурсної роботи: "Пухнастий рибалка"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
3 МІСЦЕ
Мірошник Марія Олексіївна
Назва конкурсної роботи: "Українська врода"
Керівник:
Кузьменко Олексій Дмитрович
Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка
 
Номінація: Декоративний об'ємний об'єкт
1 МІСЦЕ
Аршинова Софія Сергіївна
Назва конкурсної роботи: Півник
Керівник:
Кириченко лариса Михайлівна
Сумська спеціалізована школа №29 естетичного напряму
2 МІСЦЕ
Мартиненко Василь Викторович
Назва конкурсної роботи: Декоративна таріль
Керівник:
Кириченко лариса Михайлівна
Сумська спеціалізована школа №29 естетичного напряму
 

Вікова категорія: Старша


Номінація:Декоративний об'єкт
1 МІСЦЕ
Пивовар Анастасія Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Рівновага"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
2 МІСЦЕ
Виговський Сергій Вітальйович
Назва конкурсної роботи: "Сова"
Керівник:
Шкварковська Тетяна Миколаївна
Дитячий оздоровчо-екологічний центр Оболонського району Гурток «Квіткове різнобарв'я», місто Київ.
3 МІСЦЕ
Дзина Марія
Назва конкурсної роботи: "Венеція"
Керівник:
Шкварковська Тетяна Миколаївна
Дитячий оздоровчо-екологічний центр Оболонського району Гурток «Квіткове різнобарв'я», місто Київ.
 

Вікова категорія: Молодіжна


Номінація:Національні головні убори
1 МІСЦЕ
Щербата Анна
Назва конкурсної роботи: Весільний вінок нареченої (Львівщина)
Керівник:
Стінська Анна Ярославівна
Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського р-ну м. Львова

 

Міжнародний конкурс з ляльки та грашки


Вікова категорія: Молодша


Номінація:Іграшка
1 МIСЦЕ
Куценко Марія Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Лялька принцеса"
Керівник:
Вороніна Людмила Дмитрівна
Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», місто Київ
2 МIСЦЕ
Василенко Діана Владиславівна
Назва конкурсної роботи: Страус
Керівник:
Вороніна Людмила Дмитрівна
Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», місто Київ
 

Вікова категорія: Середня


Номінація:Лялька
1 МIСЦЕ
Кошелєва Дар'я Максимівна
Назва конкурсної роботи: Хлопчик "Стьопка"
Керівник:
Вороніна Людмила Дмитрівна
Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», м.Київ
2 МIСЦЕ
Пивовар Олександра Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Віталіна"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
3 МIСЦЕ
Гнибіда Альона Віталіївна
Назва конкурсної роботи: Карлсон
Керівник:
Вороніна Людмила Дмитрівна
Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», м.Київ
 
Номінація: Іграшка
1 МIСЦЕ
Тимошек Катерина Андріївна
Назва конкурсної роботи: Крокодил
Керівник:
Вороніна Людмила Дмитрівна
Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», м.Київ
2 МIСЦЕ
Кучковська Анжела Валеріївна
Назва конкурсної роботи: Собачка Болонка
Керівник:
Вороніна Людмила Дмитрівна
Навчально-виховний комплекс «Домінанта», м.Київ
3 МIСЦЕ
Солодка Марія Сергіївна
Назва конкурсної роботи: Единоріг
Керівник:
Вороніна Людмила Дмитрівна
Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», м.Київ
 

Вікова категорія: Старша


Номінація:Лялька
1 МIСЦЕ
Машуров Вадим Андрійович
Назва конкурсної роботи: Боцман з "Нептуна"
Керівник:
Вороніна Людмила Дмитрівна
Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», місто Київ
 

Міжнародний конкурс з художнього текстилю


Вікова категорія:Середня


Номінація:Ткацтво
1 МIСЦЕ
Клюзова Богдана Сергіївна
Назва конкурсної роботи: Чільця дівочі
Керівник:
Кириченко Лариса Михайлівна
Сумська спеціалізована школа №29 естетичного напряму
 

Вікова категорія: Молодіжна


Номінація:Батик
1 МIСЦЕ
Демченко Катерина Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Лісова пісня"
Керівник:
Гулей Ольга Володимирівна
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
2 МIСЦЕ
Харченко Анжеліка Іванівна
Назва конкурсної роботи: "Зустріч на Великдень"
Керівник:
Гулей Ольга Володимирівна
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
3 МIСЦЕ
Павленко Софія Віталіївна
Назва конкурсної роботи: "Україна – краса моя"
Керівник:
Корж Олена Анатоліївна
Київська дитяча школа мистецтв №4
 
Номінація: Вишивка
1 МIСЦЕ
Губська Оксана Олексіївна
Назва конкурсної роботи: "Ой у гаю, гаю квітів є багато …"
Керівник:
Гулей Ольга Володимирівна
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

 

Міжнародний конкурс Фотографіі


Вікова категорія: Середня


Номінація: Брати наші менші - тварини
1 МIСЦЕ
Левченко Юлія Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Та не Тортилла я!"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
2 МIСЦЕ
Левченко Юлія Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Хто красень? Я - красень!"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7
3 МIСЦЕ
Левченко Юлія Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Де мій принц?"
Керівник:
Соколова Ганна Миколаїівна
Київська дитяча художня школа № 7